تخصص ما فعاليت‌های بزرگ مقياس است

دوره آموزش تخصصی امداد و کمک های اولیه برگزار شد

دوره آموزش تخصصی امداد و کمک های اولیه برگزار شد

آموزش تیم مدیریت بحران دفتر تهران و کارگاه آذری شرکت مبین

شرکت راه‌سازی و معدنی مبین بااتکا به این موضوع کهسرنوشت یک مصدوم، در دستان کسی است که اولین اقدام را برای او انجام می دهد و اینکه اقدامات مناسب و رسیدگی به بیماران بدحال و مصدومان حوادث در نخستین لحظات، تاثیر چشمگیری در افزایش بهبودی، کاهش آسیب و پیشگیری از مرگ را به دنبال دارد، سالانه اقدام به برگزاری دوره کمک های اولیه عمومی جهت کلیه پرسنل نموده است. چشم انداز این شرکت افزایش سطح آمادگی کارکنان در رویایی با بیماری ها و صدمات ناشی از حوادث و کاهش میزان آسیب پذیری است.

دوره تخصصی امداد نجات و کمک های اولیه با حضور اعضای تیم مدیریت بحران دفتر مرکزی و کارگاه آذری شرکت راه سازی و معدنی مبین در روزهای 18 و 25 شهریور ماه 1400 به مدت 2 روز در شهر تهران برگزار و طی آن، شرکت کنندگان با مهم ترین مسایل و مباحث مربوط به کمک های اولیه به صورت کاربردی آشنا شدند.

هدف برگزاری دوره آموزشی کمک های اولیه و امداد، ارتقای سطح آمادگی و انجام واکنش های صحیح و منطقی در زمان حوادث و موقعیت های بحرانی، حوادث و سوانح است.

 مدرس این دوره آموزشی، آقای دکتر ایمان ایزدپناه قهرمانی، مدرس بین المللی امداد و نجات و فوریت های پزشکی، سرپرست HSE فرودگاه مهرآباد و فارغ التحصیل دانشگاه کارسروهه آلمانمی باشد.

جستجو

پروژه های در حال انجام

عملیات استخراج و باطله برداری معدن سنگ آهن چاه گز
انجام عملیات باطله برداری و استخراج از معدن مس سونگون
انجام عملیات باطله برداری و استخراج از معدن مس میدوک
مشارکت در انجام پروژه معدن سرب و روی مهدی آباد

اطلاعات تماس

  • آدرس دفتر مرکزی: تهران . خیابان میرزای شیرازی . نبش خیابان دوازدهم . پلاک ۹۲ . ساختمان تی پی کال . کدپستی: ۱۵۹۶۷۳۵۸۱۸
  • 021-88800900-4
  • info@mobinco.com