تخصص ما فعاليت‌های بزرگ مقياس است

برگزاری دوره آموزشی بروزرسانی استانداردهای جدید حسابداری

برگزاری دوره آموزشی بروزرسانی استانداردهای جدید حسابداری

برگزاری دوره آموزشی بروزرسانی استانداردهای جدید حسابداری

اجرای امور مالی و حسابداری در تمامی سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی از طریق بکارگیری استقرار استانداردهای حسابداری ایران صورت می‌گیرد. تمامی شاغلین در سمت‌های مالی و حسابداری که به استانداردهای حسابداری ایران تسلط دارند، با شرکت در این دوره با آخرین استانداردهای مصوب سازمان و همچنین استانداردهای تجدید نظر شده آشنا می شوند. این استانداردها از سال 1398 لازم الاجرا هستند.

 بدون شک وجود اطلاعات مالی شفاف و قابل مقایسه رکن اصلی پاسخگویی و تصمیم‌گیری‌های اقتصادی آگاهانه و از ملزومات بی‌بدیل توسعه و رشد اقتصادی در بخش دولتی و خصوصی است. اگرچه اطلاعات مالی از منابع مختلف قابل استخراج است، اما در حال حاضر صورت‌های مالی هسته اصلی منابع اطلاعات مالی را تشکیل می‌دهد و بنابراین باید از کیفیت مطلوبی برخوردار باشند. صورت‌های مالی زمانی از کیفیت مطلوب برخوردار خواهند بود که بر اساس ضوابط معتبر یعنی استانداردهای حسابداری تهیه شده باشد.

بنایراین برای اینکه افراد بتوانند به شکلی بهینه امور و گزارشات مالی خود را ارائه دهند، نیاز به آموزش استانداردهای حسابداری خواهند داشت که جز آموزش های مالیاتی به حساب می آید.

در همین راستا شرکت راهسازی و معدنی مبین در به منظور بروزرسانی اطلاعات پرسنل حوزه مدیریت مالی خود اقدام به برگزاری دوره آموزشی بروز رسانی استانداردهای جدید حسابداری توسط یکی از اساتید برجسته در این زمینه آقای دکتر باقرآبادی برای پرسنل مدیریت امور مالی نموده که این دوره طی روزهای 26 و 12 مرداد و 16 و 2 شهریور 1402 در محل دفتر مرکزی این شرکت برگزار گردیده است.

جستجو

پروژه های در حال انجام

عملیات استخراج و باطله برداری معدن سنگ آهن چاه گز
انجام عملیات باطله برداری و استخراج از معدن مس سونگون
انجام عملیات باطله برداری و استخراج از معدن مس میدوک
مشارکت در انجام پروژه معدن سرب و روی مهدی آباد

اطلاعات تماس

  • آدرس دفتر مرکزی: تهران . خیابان میرزای شیرازی . نبش خیابان دوازدهم . پلاک ۹۲ . ساختمان تی پی کال . کدپستی: ۱۵۹۶۷۳۵۸۱۸
  • 021-88800900-4
  • info@mobinco.com