تخصص ما فعاليت‌های بزرگ مقياس است

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با نرم‌افزار مدل‌سازی حوادث فرآیندی Phast

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با نرم‌افزار مدل‌سازی حوادث فرآیندی Phast

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با نرم‌افزار مدل‌سازی حوادث فرآیندی Phast

  در دنیای امروز، استفاده از نرم‌افزارها جهت انجام محاسبات فرآیندی روز به روز بیشتر گسترش یافته است و توجه مهندسین فرآیند به حوادث فرآیندی و راه های ارزیابی پیامد و مدل سازی آن ها جهت پیش بینی اقدامات پیشگیرانه، بیش از پیش به‌همراه داشته است.

نرم افزار PHAST بعنوان یکی از پیشگامان ارزیابی مخاطرات و حوادث صنعتی، یکی از ابزارهای تصمیم‌گیری شرکت ها و دولت ها در امر مخاطرات صنعتی و ایمنی عمومی می باشد. کاربرد این نرم افزار با توجه به قابلیت هایی که دارد روز به روز بیشتر شده است.

در همین راستا شرکت‌ راهسازی و معدنی مبین بعنوان یکی از بزرگترین پیمانکاران معادن بزرگ مقیاس کشور، دوره آموزشی آشنایی با نرم‌افزار مدل‌سازی حوادث فرآیندی (Phast) ویژه سرپرستان و پرسنل HSEE مستقر در کلیه پروژه‌ها به مدت 3 روز از تاریخ 1401/10/14 لغایت 1401/10/16 در پروژه مجتمع مس سونگون استان آذربایجان شرقی برگزار نموده است.

انتظار است با برگزاری این دوره ضمن آشنایی با مدل‌سازی پیامدهای حوادث فرایندی، سرپرستان ایمنی بتوانند به کمک این نرم‌افزار، حوادث فرآیندی که شامل: آتش سوزی، انتشار مواد سمی، انفجار و …است را پیش‌بینی و مدل سازی نموده و از بروز حوادث احتمالی جلوگیری بعمل آید.

جستجو

پروژه های در حال انجام

عملیات استخراج و باطله برداری معدن سنگ آهن چاه گز
انجام عملیات باطله برداری و استخراج از معدن مس سونگون
انجام عملیات باطله برداری و استخراج از معدن مس میدوک
مشارکت در انجام پروژه معدن سرب و روی مهدی آباد

اطلاعات تماس

  • آدرس دفتر مرکزی: تهران . خیابان میرزای شیرازی . نبش خیابان دوازدهم . پلاک ۹۲ . ساختمان تی پی کال . کدپستی: ۱۵۹۶۷۳۵۸۱۸
  • 021-88800900-4
  • info@mobinco.com